DIETY

Komponując posiłki wybieramy tylko naturalne, nieprzetworzone i sezonowe produkty i zwracamy uwagę, aby w różnorodny sposób pokrywały zapotrzebowanie organizmu na niezbędne składniki.  Codziennie dbamy też o to, aby na Wasze talerze trafiały niskokaloryczne, zdrowe i smaczne dania. Przygotowujemy je nocami, żeby były jak najbardziej świeże. Nie używamy ulepszaczy, konserwantów, zbędnej ilości cukru i soli.

Aby cieszyć się pysznym jedzeniem i wymarzoną sylwetką a dodatkowo oszczędzić czas zamów przez stronę www, lub telefonicznie (SMS 515638644) jedną z diet i po ustaleniu rodzaju diety, czasie i miejscu dostawy odbierz ją nawet kolejnego dnia spod swoich drzwi. Wymagane jest nasze potwierdzenie, ponieważ nie wszędzie uda nam się dojechać.

Do wyboru są trzy (ok 900kcal), lub pięć posiłków w wybranej kaloryczności: 1200kcal, 1500kcal, 1800kcal 2000kcal; w wybranych wersjach:

*Standardowej/Niski IG: zawierająca optymalne ilości białka zwierzęcego, roślinnego, węglowodanów i tłuszczy. Dieta oparta o składniki o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Po doborze odpowiedniej kaloryczności polecana wszystkim, którzy chcą utrzymać lub zredukować wagę i wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe.

*Wegetariańskiej: skierowana jest do osób, które ograniczają produkty pochodzenia zwierzęcego, a zastępują je większą ilością różnorodnych warzyw, strączków, orzechów, nasion i owoców. W tym wariancie używamy jaj i ryb.

*Bezpszenicznej: dla osób, które chcą wyeliminować gluten zawarty w pszenicy. Zastępujemy je ryżem oraz innymi kaszami/ pieczywem żytnim itd