DIETY

Komponując posiłki wybieramy tylko naturalne, nieprzetworzone i sezonowe produkty i zwracamy uwagę, aby w różnorodny sposób pokrywały zapotrzebowanie organizmu na niezbędne składniki.  Codziennie dbamy też o to, aby na Wasze talerze trafiały niskokaloryczne, zdrowe i smaczne dania. Przygotowujemy je nocami, żeby były jak najbardziej świeże. Nie używamy ulepszaczy, konserwantów, zbędnej ilości cukru i soli.

Aby cieszyć się pysznym jedzeniem i piękną sylwetką a dodatkowo oszczędzić czas zamów przez stronę www, email, lub telefonicznie jedną z diet i po ustaleniu rodzaju diety, czasie i miejscu dostawy odbierz ją nawet kolejnego dnia spod swoich drzwi.

Do wyboru są trzy, lub pięć posiłków w wybranej kaloryczności: 1200kcal, 1500kcal, 1800kcal 2000kcal; w wybranych wersjach:

*Standardowej: zawierająca optymalne ilości białka zwierzęcego, roślinnego, węglowodanów i tłuszczy. Po doborze odpowiedniej kaloryczności polecana wszystkim, którzy chcą utrzymać lub zredukować wagę i wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe.

*Roślinnej: skierowana jest do osób, które wykluczają produkty pochodzenia zwierzęcego, a zastępują je większą ilością różnorodnych warzyw, strączków, orzechów, nasion i owoców. Do uzgodnienia jest zawarcie jaj w menu.

*Bezglutenowej: dla osób, które chcą wyeliminować produkty zbożowe. Zastępujemy je głównie ryżem i kaszą gryczaną i jaglaną.

*Bez laktozy: dla osób, które nie tolerują laktozy. Mleko zastępujemy mlekiem sojowym, ryżowym, kokosowym i owsianym.